Nasze dozowniki Bördy przedstawiają się

07/2/18

Poniższy post prezentujemy dzięki uprzejmości firmy Scheurich. Wszystkie poniżej zaprezentowane materiały pochodzą z bloga firmowego http://scheurich-blog.de/en/

Dzisiaj zaprezentujemy dozowniki wody do roślin Bördy i chcemy z góry zaznaczyć, że wszystkie instrukcje odnoszą się do wszystkich rozmiarów Bördy (S, M, XL i XXL) Bördy to sprytne urządzenie do podlewania, które zapewnia roślinom wystarczającą ilość wody, aby chronić je przed wysychaniem. Więcej informacji o dozownikach wody możesz znaleźć na tej stronie internetowej.

Nasz mały przyjaciel z wielkim dziobem rozwinął się w ostatnich latach w klasyczny model, który znalazł co najmniej jeden dom w wielu mieszkaniach i na jeszcze większej liczbie balkonów. Nie bez powodu Bördy XL został  zwycięzcą testu przeprowadzonego przez niemiecką niezależną instytucję Stiftung Warentest w kategorii "systemy nawadniania z małym zbiornikiem do roślin domowych". 

Ale wystarczy już tego chwalenia się!

 Pozwól nam zaprezentować jak prawidłowo używać dozownika wody Bördy:

 1: Ważny krok na samym początku - podlej swoją roślinę jak zwykle.

2: Po podlaniu rośliny można wyjąć Bördy z opakowania i umieścić w wilgotnej ziemi w doniczce.

3: Teraz nadszedł czas, aby nakarmić Bördy - użyj konewki aby nalać wody w dziób Bördy'ego.

  • Woda powoli przesiąka przez glinianty stożek Bördy do gleby.

Który Bördy dba o twoje rośliny przez jak długo?

Informacje, które podajemy poniżej mogą różnić się w zależności od wielkości, lokalizacji i pragnienia rośliny!

Bördy S90mldo 4 dni
Bördy M220mldo 4 dni
Bördy XL620mldo 11 dni
Bördy XXL1000mldo 15 dni

 W jakich kolorach dostępne jest urządzenie do podlewania Bördy?

Bördy S i Bördy M są dostępne w kolorach: niebieskim, zielonym, pomarańczowym i przezroczystym, Bördy XL i XXL są dostępne w kolorze zielonym, przezroczystym i szampańskim/perłowym.

 W jakich roślinach Bördy czują się dobrze?

Niezależnie od tego, czy jest to roślina w domu czy na zewnątrz: Bördy czuje się dobrze  we wszystkich z nich, o ile ma regularnie coś do picia ...

 Aby służył Ci długo, mamy też małą wskazówkę do czyszczenia:

Działa najlepiej z wodą i niewielką ilością octu! I bardzo ważne: Proszę nie podawać nawozu w wodzie do Bördy, gliniasty stożek wcale tego nie lubi! Więcej informacji można znaleźć w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania na naszej stronie internetowej: Najważniejsze informacje na temat Boerdy Scheurich można znaleźć tutaj, w naszym filmie "Jak to ... Boerdy ":


Wreszcie, bez wyrzutów sumienia możesz wyjechać na krótką przerwę - twoje rośliny będą w międzyczasie zadbane przez Bördy!

Czy ten post pomógł ci? Jeśli tak, udostępnij wpis swoim znajomym! Jakie są twoje wrażenia z Bördy?

Czy nie posiadasz jeszcze żadnego z wyżej wymienionych ptaków? Złóż niezwłocznie zamówienie w naszym sklepie internetowym!

Dodaj komentarz