Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK OUTDOOR 3x250ml

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK OUTDOOR 3x250ml

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK OUTDOOR 3x250ml

Marka :Biobizz
Kod produktu :80020
Dostępność :2-3 Dni
  • 46.00zł

  • Netto: 42.59zł

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK OUTDOOR 3x250ml

Zestaw TRY-PACK OUTDOOR zawiera zestaw boosterów i nawozów do uprawy ekologicznej, w skład którego wchodzą:

  1. BIO-BLOOM 250ml
  2. FISH-MIX 250ml 
  3. TOP-MAX 250ml 

STOSOWANIE: Produkty Biobizz są rozpuszczalne w wodzie i odpowiednie do stosowania zarówno jako dodatek do podlewania oraz spray dolistny. 

  1. BIO-BLOOM to w pełni organiczny nawóz w płynie, zawierający małe ilości azotu oraz wystarczającą ilość fosforu i potasu w celu zapewnienia bujnego kwitnienia. Aby uzyskać lepszy efekt kwitnienia rośliny, dodano także pierwiastki śladowe i hormony roślinne.Bio-BLOOM zawiera enzymy i aminokwasy, które harmonijnie współdziałają z glebą w celu przyspieszenia kwitnienia i wydania owoców.
  2. FISH-MIX zawsze był zaufanym przyjacielem organicznego ogrodnika ponieważ utrzymuje glebę w dobrej kondycji, pobudza aktywność mikrobów i przyspiesza wzrost. Dobrze rozcieńczony może też być stosowany jako dolistny spray. Stosowanie: Jest to kompletny płynny nawóz. Powinien być stosowany przez cały okres wzrostu rośliny. Jest również odpowiedni dla roślin uprawianych na zewnątrz. Dawkowanie: Od 2 do 5 ml na 1 litr wody lub od 1 do 2 ml na 1 litr wody jako spray dolistny.
  3. TOP-MAX 250ml TOP MAX jest trójzadaniowym stymulatorem kwitnienia. Dynamizuje rozmiar i wielkość pęków kwiatowych. Poprawia smak owoców oraz ułatwia roślinom pobieranie składników odżywczych. Zawiera kwasy humusowe i fulwowe, odpowiedzialne za przyspieszenie i transport składników odżywczych. Kompleksowo wspomaga zdrowy wzrost kwiatów. 

STOSOWANIE: Produkty Biobizz są rozpuszczalne w wodzie i odpowiednie do stosowania zarówno jako dodatek do podlewania oraz spray do listny.

Produkty BIOBIZZ posiadają ekologiczne certyfikaty: Omri, Skal, EKO.

Napisz recencję

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczony!
    Zły           Dobry