Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK INDOOR 3x250ml

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK INDOOR 3x250ml

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK INDOOR 3x250ml

Marka :Biobizz
Kod produktu :80019
Dostępność :2-3 Dni
  • 46.00zł

  • Netto: 42.59zł

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK INDOOR 3x250ml

TRY-PACK INDOOR BIOBIZZ, ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ml zawiera zestaw boosterów i nawozów do uprawy ekologicznej, w skład którego wchodzą:

  • 1) BIO-GROW 250ml BIOBIZZ BIOGROW – nawóz na wzrost w płynie. Może być stosowany do większości typów gleby i mieszanek podłoża. Podstawą Bio-Grow jest w 100% organiczny duński ekstrakt z buraków cukrowych, zwany melasą, który aktywuje florę bakteryjna w podłożu. Biogrow zawiera 70 pierwiastków śladowych oraz witaminy B1,B2,C i E. Podobnie jak wszystkie produkty BIOBIZZ zawiera niski poziom fosforanów, ponieważ substancja ta uważana jest za szkodliwą zarówno dla zdrowia jak i środowiska naturalnego
  • 2) BIO-BLOOM 250ml BIO-BLOOM to w pełni organiczny nawóz w płynie, zawierający małe ilości azotu oraz wystarczającą ilość fosforu i potasu w celu zapewnienia bujnego kwitnienia. Aby uzyskać lepszy efekt kwitnienia rośliny, dodano także pierwiastki śladowe i hormony roślinne. Bio-BLOOM zawiera enzymy i aminokwasy, które harmonijnie współdziałają z glebą w celu przyspieszenia kwitnienia i wydania owoców.
  • 3) TOP-MAX 250ml TOP MAX jest trójzadaniowym stymulatorem kwitnienia. Dynamizuje rozmiar i wielkość pęków kwiatowych. Poprawia smak owoców oraz ułatwia roślinom pobieranie składników odżywczych. Zawiera kwasy humusowe i fulwowe, odpowiedzialne za przyspieszenie i transport składników odżywczych. Kompleksowo wspomaga zdrowy wzrost kwiatów.


STOSOWANIE: Produkty Biobizz są rozpuszczalne w wodzie i odpowiednie do stosowania zarówno jako dodatek do podlewania oraz spray do listny.

Produkty BIOBIZZ posiadają ekologiczne certyfikaty: Omri, Skal, EKO.

Napisz recencję

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczony!
    Zły           Dobry