Zestaw nawozów i stymulatorów Biobizz, TRY-PACK HYDRO, 3x250ml 112.00 PLN
zaw. 8 % VAT nie zaw. kosztów wysyłki
Artykuł numer: 80021

Wydrukuj kartę produktu
Czas wysyłki: 4 dni
.
Zestaw nawozów i stymulatorów Biobizz, TRY-PACK HYDRO, 3x250ml
Zestaw nawozów i stymulatorów Biobizz, TRY-PACK HYDRO, 3x250ml
Zestaw nawozów i stymulatorów Biobizz, TRY-PACK HYDRO, 3x250ml
Zestaw nawozów i stymulatorów Biobizz, TRY-PACK HYDRO, 3x250ml


Zestaw TRY-PACK INDOOR zawiera zestaw boosterów i nawozów do uprawy ekologicznej, w skład którego wchodzą:
  • BIO-GROW 250ml BIOBIZZ BIOGROW – nawóz na wzrost w płynie. Może być stosowany do większości typów gleby i mieszanek podłoża. Podstawą Bio-Grow jest w 100% organiczny duński ekstrakt z buraków cukrowych, zwany melasą, który aktywuje florę bakteryjna w podłożu. Biogrow zawiera 70 pierwiastków śladowych oraz witaminy B1,B2,C i E. Podobnie jak wszystkie produkty BIOBIZZ zawiera niski poziom fosforanów, ponieważ substancja ta uważana jest za szkodliwą zarówno dla zdrowia jak i środowiska naturalnego
  • BIO-BLOOM 250ml BIO-BLOOM to w pełni organiczny nawóz w płynie, zawierający małe ilości azotu oraz wystarczającą ilość fosforu i potasu w celu zapewnienia bujnego kwitnienia. Aby uzyskać lepszy efekt kwitnienia rośliny, dodano także pierwiastki śladowe i hormony roślinne. Bio-BLOOM zawiera enzymy i aminokwasy, które harmonijnie współdziałają z glebą w celu przyspieszenia kwitnienia i wydania owoców.
  • TOP-MAX 250ml TOP MAX jest trójzadaniowym stymulatorem kwitnienia. Dynamizuje rozmiar i wielkość pęków kwiatowych. Poprawia smak owoców oraz ułatwia roślinom pobieranie składników odżywczych. Zawiera kwasy humusowe i fulwowe, odpowiedzialne za przyspieszenie i transport składników odżywczych. Kompleksowo wspomaga zdrowy wzrost kwiatów.

STOSOWANIE: Produkty Biobizz są rozpuszczalne w wodzie i odpowiednie do stosowania zarówno jako dodatek do podlewania oraz spray do listny.

Produkty BIOBIZZ posiadają ekologiczne certyfikaty: Omri, Skal, EKO.


Data dodania do sklepu: wtorek, 03. październik 2017.