LEAFCOAT stymulator układu ochronnego roślin 39.00 PLN
zaw. 8 % VAT nie zaw. kosztów wysyłki

Wydrukuj kartę produktu
Czas wysyłki: 4 dni
.
LEAFCOAT stymulator układu ochronnego roślin
LEAFCOAT stymulator układu ochronnego roślin


Leaf-Coat to wszechstronny, organiczny preparat wzmacniający dla roślin naturalnego lateksu. Ma on za zadanie przede wszystkim ograniczyć parowanie, ale pomaga również wzmocnić rośliny i zwiększyć ich odporność na szkodniki i pleśń. Owady i grzyby naprawdę nie są w stanie "strawić" tego preparatu.

Leaf-Coat jest dostarczany w butelce bez spryskiwacza, nie wymaga rozcieńczania, jest od razu gotowy do użycia. Działa już kilka godzin po aplikacji tworząc bardzo cienką warstwę elastyczną (około 1,5 mikrona) na powierzchni liścia. Ta naturalna warstwa lateksowa chroni rośliny bez utraty przepuszczalności liści, dzięki czemu powietrze i światło w dalszym ciągu dociera do rośliny.

W gorących i wilgotnych warunkach uprawy (około 28 stopni Celsjusza lub wyżej) powłoka ochronna zabezpiecza rośliny przed poceniem się i utratą wody. W chłodniejszych warunkach dodatkowa warstwa ochronna zabezpiecza rośliny przed zimnem. Z tego powodu Leaf-Coat może być doskonałym środkiem zmniejszającym stres termiczny podczas przesadzania roślin między środowiskami o różnej temperaturze i wilgotności.

Powłoka liściowa może być stosowana przez cały okres wzrostu rośliny i ulega samodegradacji około dwa tygodnie po nałożeniu pod wpływem światła , nie pozostawiając na roślinach żadnych nieprzyjemnych resztek czy szkodliwych pozostałości. To świetna, naturalna, przyjazna dla środowiska alternatywa dla pestycydów i środków owadobójczych. W przeciwieństwie do produktów syntetycznych i toksycznych ma przyjemny zapach i nie podrażnia.
  • LeafCoat jest w 100% organicznym produktem.
  • Chroni roślinę przed grzybami i chorobami.
  • Został stworzony aby hamować parowanie.
  • Sprawia, że rośliny są mocniejsze i skutecznie zabezpiecza przed szkodliwymi insektami oraz grzybami.
  • Stosowanie: raz w tygodniu przez całe życie rośliny
  • Pojemność: 500 ml, 1 l

Leaf Coat jest niedrogim sojusznikiem zwłaszcza ekologicznych ogrodników.


Ilość: 

Data dodania do sklepu: czwartek, 12. październik 2017.