Automatyczna podlewaczka do kwiatów doniczkowych 11.00 PLN
zaw. 23 % VAT nie zaw. kosztów wysyłki
Artykuł numer: 20307

Wydrukuj kartę produktu
Czas wysyłki: 1-4 dni
.
Automatyczna podlewaczka do kwiatów doniczkowych
Automatyczna podlewaczka do kwiatów doniczkowych
Automatyczna podlewaczka do kwiatów doniczkowych
Automatyczna podlewaczka do kwiatów doniczkowych

Ceramiczny nawadniacz, który nakładany na standardową butelkę po wodzie mineralnej stanowi doskonałe źródło wody dla roślin w doniczkach na balkonie lub tarasie. Za jego pośrednictwem z butelki jest dostarczane 0,2 litra wody na dobę. Zapotrzebowanie na wodę roślin pokojowych jest z reguły dużo niższe, dlatego jest on zalecany do zastosowania w pojedynczych doniczkach na balkonie lub tarasie.  Rekomendowany, gdy wyjeżdżamy na dłuższy weekend (5-7 dni w zależności od wielkości i zapotrzebowania na wodę rośliny i warunków pogodowych) i nie możemy zastosować nawadniania automatycznego lub skorzystać z pomocy sąsiadów. Bardzo łatwy montaż i uzupełnianie wody. Nie trzeba wyjmować z doniczki w celu uzupełnienia wody.

Po więcej informacji zajrzyj na stronę domową produktu.
Data dodania do sklepu: sobota, 11. kwiecień 2009.
Opinie klientów:

Autor: Gość 14.06.2016
Twoja ocena produktu:TEXT_OF_5_STARS

Jestem bardzo zadowolona z użytkowanego butelkowanego systemu nawadniającego BLUMAT. Roślinki zostawiane na 3 dni na bardzo nasłonecznionym balkonie nie wyglądają jak siano tylko pięknie rozkwitają.

Autor:Paweł Baran 17.07.2015
Twoja ocena produktu:TEXT_OF_5_STARS

O systemie dowiedziałem się przypadkiem, dziś nie wyobrażam sobie bez niego uprawy roślin na balkonie. Latem, w czasie weekendowych wyjazdów, po powrocie często zastawaliśmy suszki. Obecnie rośliny mają szansę przetrwania. Z całego serca polecam. Jeśli chodzi o solidność transakcji i realizację zamówienia przez firmę Blumat - nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Autor: Gość 02.09.2012
Twoja ocena produktu:TEXT_OF_5_STARS

Rewelacja. Kwiaty w dużych donicach balkonowych nie tyle co przetrwaly kilkudniowy wyjazd ale rozkwitly całym pięknem zieleni i kolorów. Zdecydowanie polecam.


 
Zapisz recenzję

Klienci, którzy kupili ten produkt, zamawiali również: