Nawozy

Jeśli chcemy aby nasze rośliny pięknie rosły powinniśmy zadbać o ich prawidłowe odżywienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo doskonałe organiczne środki holenderskiej firmy Biobizz World Wide Organics przeznaczone do stymulowania kwitnienia i wzrostu roślin, dla wzmocnienia systemu korzeniowego, dla przyspieszenia i zwiększenia wydajności procesu kiełkowania i wiele innych. 
Prezentowane nawozy to unikalne kompozycje pierwiastków i minerałów, dzięki którym rośliny rosną szybciej i są zdrowsze. 

Od 1992 roku BIOBIZZ produkuje różnego rodzaju podłoża glebowe, naturalne nawozy roślinne oraz wiele dodatków przydatnych do organicznej uprawy roślin. Od swoich legendarnych początków w Amsterdamie aż po dzień dzisiejszy z siedzibą w Groningen, BIOBIZZ jest najbardziej doświadczonym i rozpoznawanym producentem najwyższej jakości nawozów roślinnych w Holandii. 

Znakomita ekologiczna linia nawozów BIOBIZZ jest idealna do biologicznej produkcji kwiatów, owoców, warzyw oraz ziół, jednocześnie dbając o czystość środowiska, drzewa oraz glebę. Nawozy mogą być stosowane do uprawy w glebie, kokosie, hydroponice oraz w uprawach hydro-organicznych.

OMRI: Certyfikat OMRI jest rozpoznawany na całym świecie przez klientów jako najwyższy standard. BIOBIZZ jest pierwszą holenderską firmą z kompletną linią wysokiej jakości produktów do organicznej uprawy Twoich kwiatów, warzyw i ziół. 

SKAL International jest to międzynarodowa fundacja, która nadzoruje biologiczną/organiczną produkcje na całym świecie. Fundacja SKAL International przyznaje znak jakości EKO. Biologiczne/organiczne produkty nie mogą zawierać żadnych chemicznych substancji, pestycydów, syntetycznych zapachów, kolorów i konserwantów. Ponadto produkty, którym SKAL International przyznało certyfikat nie mogą zawierać żadnych genetycznie zmodyfikowanych organizmów. 

SKAL International jest organizacją, która przeprowadza inspekcję i wydaje certyfikaty. Może przyznać znak jakości EKO również dla produktów z poza Unii Europejskiej. Klienci po znaku jakości EKO mogą rozpoznać, które organiczne produkty zostały skontrolowane i otrzymały certyfikat SKAL International. 
Dzięki tym dwóm certyfikatom BIOBIZZ jest jedyną w swojej branży firmą rozpoznawaną na całym świecie jako producent certyfikowanych produktów organicznych. Podsumowując jest to prawdziwa organiczna produkcja, która respektuje prawa natury i czystość środowiska.

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK INDOOR 3x250ml

46.00złNetto: 42.59zł

TRY-PACK INDOOR BIOBIZZ, ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ml zawiera zestaw boosterów i nawozów do ..

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK OUTDOOR 3x250ml

46.00złNetto: 42.59zł

Zestaw TRY-PACK OUTDOOR zawiera zestaw boosterów i nawozów do uprawy ekologicznej, w skład którego w..

Zestaw nawozów i stymulatorów Biobizz, TRY-PACK HYDRO, 3x250ml

100.00złNetto: 92.59zł

Zestaw nawozów i stymulatorów TRY-PACK HYDRO zawiera zestaw boosterów i nawozów do uprawy ekologiczn..

Zestaw startowy organicznych nawozów i busterów BIOBIZZ

210.00złNetto: 194.44zł

Zestaw zawiera serię nawozów do uprawy ekologicznej, w skład wchodzą:1000 ml Bio-Bloom1000 ml Bio-Gr..

Pokazuje1 do44 (1 Strony)