O Nas

Życie jest piękniejsze w otoczeniu cudownych kwiatów. Dlatego coraz więcej ludzi cieszy się naturalnym pięknem roślin kwitnących w domach, na balkonach, ogrodach zimowych czy tarasach. W czasie letnich miesięcy dekorują okna i balkony różnorodnymi kwiatami. 

Rośliny w otoczeniu działają kojąco, ułatwiają relaks i regenerację sił po ciężkim dniu, a ich kwiaty cieszą nas swoim pięknem. Pięknem kwiatów możemy się zachwycać nie tylko w ogrodach botanicznych czy na łące, ale także na własnym balkonie. Doceńmy rośliny, różnorodność ich kształtów, barw i zapachów. Naturalne piękno kwiatów w wiszących donicach i pojemnikach przyciąga wzrok i staje się źródłem kuszących zapachów przyciągających ludzi i owady. Zamieńmy, swoje otoczenie w oazę pełną zieleni!

Z Blumat możesz cieszyć się tym bogactwem bez wysiłku. Raz zainstalowany będzie nawadniać Twoje rośliny pewnie, cicho i oszczędnie. Z Blumat masz do dyspozycji najlepszy możliwy system nawadniania, ponieważ reguluje on od przepływ wody zależnie od potrzeb Twoich roślin. Co więcej: roślina sama decyduje ile wody potrzebuje w danym momencie. Nawet, jeśli jesteś na wakacjach możesz być pewny, że twoje rośliny są pod najlepszą opieką. Naciesz się swoimi wakacjami. Twoje rośliny będą czekać na ciebie zdrowe i świeże.

Blumat dba

Jak tylko czujnik kroplownika Blumat wykryje, że ziemia wokół korzeni roślin jest sucha rozpoczyna dostarczać wodę aż do zapewnienia roślinie optymalnej wilgotności. Ponieważ rozprowadzanie wody przebiega powoli, do roślin dociera ona niemalże w temperaturze wody stojącej. Gwarantuje to nie tylko wspaniałe kwitnienie, ale również zdrowy wzrost rośliny. Żadna tradycyjna konewka ani sterowany komputerowo system nawadniania nie jest w stanie w tak krótkim czasie właściwie zareagować na potrzeby kwiatów. Możesz bez obawa powierzyć nawadnianie roślin systemowi Blumat i cieszyć się wakacjami.

Systemy nawadniania Blumat są produkowane w Austrii, w Tyrolu regionie słynącym nie tylko z malowniczych gór, ale także z przepięknym kwiatów, którymi mieszkańcy dekorują balkony swoich tradycyjnych domów. Także dzięki systemom Blumat, które z sukcesem są oferowane w Austrii, Niemczech i Szwajcarii, balkony alpejskich wiosek i miasteczek wyglądają tak pięknie, zachęcając turystów do odwiedzin, nie tylko zimą. Rozwiązania mogą być wykorzystywane w różnoraki sposób. Ich prostota, niezawodność i możliwości adaptacyjne sprawiają, że użytkownicy systemów Blumat w innych krajach są z nich w niemalże 100% zadowoleni. Jesteśmy szczęśliwi, że od dziś systemy Blumat możemy oferować także w Polsce. Dołożymy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów i obsługi.
Blumat Polska, Wolfgang Kellner

Kwiecień 2008