Wysyłka i dostawa


Forma doręczeniaCzas dostawydla produktów
o wartości...
Koszt*
Inpost Paczkomaty* następnego dnia roboczego
(jeśli zamówienie zostało
złożone i zaakceptowane do
godziny 12.00 w dzień roboczy)
.................. 9,99 zł
Przesyłka
Pocztowa Kurier 48*
2-3 dni robocze < 500 zł 13,00 zł
500 zł i więcej 0 zł

Przesyłka
Kurierska DPD, FEDEX, UPS*
następnego dnia roboczego
(jeśli zamówienie zostało
złożone i zaakceptowane do
godziny 12.00 w dzień roboczy)
<1000 zł 16,00 zł
1000 zł i więcej 0 zł

Odbiór osobisty
w siedzibie firmy:
ul. Jagiellońska 78 pok.3.4.B,
02-301 Warszawa
po uprzednim
uzgodnieniu
telefonicznym
tel: 22 88 98 078
.................. 0 zł

Płatność za pobraniem:  Kurier DPD, UPS + 6 zł
Paczkomaty InPost, Poczta

Przesyłki kurierskie

Przesyłki kurierskie są doręczane za pośrednictwem DPD Polska lub UPS Polska. O wysyłce zamówionego towaru zostaną Państwo powiadomieni mailem. Każdą przesyłkę można śledzić w systemie firmy kurierskiej. W przypadku przesyłek DPD po wejściu na link z potwierdzeniem wysyłki można uzyskać numer telefonu do kuriera doręczającego przesyłkę, jak tylko przesyłka zostanie wydana kurierowi do doręczenia. W przypadku wyboru opcji płatności za pobraniem, prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty gdyż kurier może nie dysponować gotówką w odpowiedniej wysokości aby wydać resztę. Wszystkie nasze przesyłki są w pełni ubepieczone. Po otrzymaniu przesyłki prosimy o sprawdzenie w jakim stanie znajduje się przesyłka i towar. 

Przesyłki pocztowe

Wszystkie przysyłki pocztowe wysyłamy za pośrednictwem POCZTEX KURIER 48.  O wysyłce zamówionego towaru zostaną Państwo powiadomieni mailem. Każdą przesyłkę można śledzić w systemie Poczty Polskiej. Wszystkie zamówienia otrzymane przez nas i opłacone przez Państwa do godziny 12.00 są wysyłane tego samego dnia roboczego. Przysłki są dostarczane najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy pod warunkiem nadania przesyłki do godziny 15.00.  

Przesyłki do paczkomatu

Paczkomaty InPost to sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Każdy z paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania za pośrednictwem którego komunikujecie się Państwo z urządzeniem. Dzięki komunikatom wyświetlanym na ekranie są Państwo prowadzeni krok po kroku przez proces odbioru przesyłki. Wiele urządzń umożliwia odbiór przesyłki po przeczytaniu kodu QR, czytnik kodów jest oznaczony na paczkomacie żółto-czarnym symbolem oka. 

O fakcie wysłania przez nas przesyłki zostaniecie Państwo poinformowani mailem i SMS'em. Przesyłki paczkomatowe docierają do Państwa w czasie 48 godzin, ale większość z paczek zamówionych i opłaconych do godziny 12.00 jest dostarczanych następnego dnia roboczego. Za paczkę pobraniową możecie Państwo zapłacić kartą płatniczą w wybranych urządzeniach lub szybkim przelewem PayByLink.

Więcej informacji na temat tego jak odebrać przesyłkę z paczkomatu znadziecie Państwo na stronie Inpost https://inpost.pl/pomoc-jak-odebrac-przesylke-w-paczkomacie


W sprawie dostaw poza terytorium Polski prosimy o kontakt